Mapy pokrytí

Televize Kurýr TV (dříve Regionální televize JIŽNÍ ČECHY)  je krajská televizní stanice kde jsou vysílány magazíny obsahující zpravodajství, publicistické a dokumentární pořady, pozvánky, záznamy z kulturních akcí, debaty a rozhovory se zajímavými osobnostmi Jihočeského kraje, průběžně doplňované o aktuální informace. Jihočeské minuty, Lipnožurnál, Jihočeské víkendy, TV Sklad apod.

Zemské digitální vysílání DVB-T a IPTV

Vysíláme prostřednictvím regionálních multiplexů s pokrytím Českokrumlovsko,  Českobudějovicko,  Táborsko,  a v síti kabelových televizí v Písku, Českých Budějovicích, Týně n. Vltavou, Českém Krumlově a Kaplici, v sítích IT televizí Starnet, Elsat  a Sledování TV.

Celkové pokrytí současných vysílačů se týká cca 280 000 obyvatel.

Vysílač České Budějovice - Včelná (kanál 46)

Vysílač J. Hradec - Políkno (kanál 47)

Vysílač Kaplice - Omlenice (kanál 47)

Vysílač Český Krumlov - Domoradice (kanál 47)

Dačice - Červený vrch (kanál 47)

Plánovaný vysílač v roce 2023: Tábor (kanál 46)

Satelitní digitální vysílání DVB-S, digitální pozemní vysílání DVB-T2 a internet

Vysílání je online na internetu (www.kuryr.tv), aby tak byli osloveni i diváci, kteří pozemní TV vysílání nemohou naladit a je pravidelně aktualizováno i na sociálních sítích. V současné době je zde sledovanost pořadů v řádech desítek tisíců přístupů.

Vybrané programy jsou vysílány v celoplošné TV stanici Televize A11 www.tv.a11.cz s pokrytím celé ČR (DVB-S a DVB-T2) a celé Evropy (DVB-S) prostřednictvím satelitního vysílání satelitu Astra 3B (dnes 61% diváků používá satelitní příjem) a prostřednictvím pozemního digitálního vysílání multiplexu 23.

Kontakt na redakci

redakce@kuryr.tv 
www.kuryr.tv

Meridi s.r.o., Senovážné nám. 2, České Budějovice
www.meridi.cz

Orgánem dohledu nad poskytováním televizního vysílání a audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je RRTV.

Copyright 2022-2024 Meridi s.r.o. – Kurýr TV – www.kuryr.tv. Všechna práva vyhrazena.