Jsme jihočeská regionální televize s širokým tematickým záběrem a řadou oblíbených televizních pořadů, které si za dlouhá léta působení v mediálním prostoru získaly své věrné diváky. Jsme součástí sítě regionálních televizi Regio TV1. Díky této spolupráci nabízíme další televizní pořady mimo naši vlastní výrobu. Tím je náš program bohatší a zasahuje do různých oblastí života nejen v našem regionu.

Zaměřujeme se na zpravodajské příspěvky z jihočeského regionu, ale díky spolupráci s dalšími partnery v rámci Regio TV1 také z dalších koutů České republiky. Vyrábíme zajímavé a mnohdy exkluzivní reportáže, rozhovory se známými osobnostmi i pravidelné celoroční magazíny.

Spolupracujeme s exkluzivními dodavateli televizního obsahu, se kterými tvoříme konkrétní projekty na téma cestování – Jihočeské víkendy, Putování v regionech. Naší vizí je větší zapojení televizních diváků do vysílání. Kromě základních úkolů televize – informovat, vzdělávat a bavit – totiž věříme v interaktivitu v rámci televizního obsahu, a proto naše zemské, satelitní a IP vysílání propojujeme s webovými stránkami a sociálními médii.

Zaměřujeme se a velmi si vážíme spolupráce s městy, obcemi, firmami i jednotlivci, pro které vyrábíme televizní obsah a reklamu na míru.

Disponujeme obsáhlým archivem první porevoluční jihočeské regionální stanice TV Gimi, který pravidelně obohacuje naše aktuální vysílání.

Věříme, že jsme pro všechny naše partnery tradiční a platnou součástí jejich efektivní prezentace a pro diváky přinášíme pestrou nabídku televizního obsahu.

Kontakt na redakci

redakce@kuryr.tv 
www.kuryr.tv

Meridi s.r.o., Senovážné nám. 2, České Budějovice
www.meridi.cz

Orgánem dohledu nad poskytováním televizního vysílání a audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je RRTV.

Copyright 2022-2024 Meridi s.r.o. – Kurýr TV – www.kuryr.tv. Všechna práva vyhrazena.