Lesní hřiště Království lesa otevírá po zimní sezóně své brány. Slavnostní otevření 29. dubna je naplánované jako velká oslava pro celou rodinu. Youtuber Tary a jeho parkourový workshop rozproudí krev a předvede nové triky. Kromě toho je připravené divadlo, tvůrčí dílny, diskotéka s lišákem Foxem a nekonečné možnosti hraní, lezení, skákání na hřišti uprostřed šumavského lesa. Do 24. dubna navíc nakoupíte vstupenky na slavnostní otevření online s 10% slevou!

Království lesa se probouzí ze zimního spánku a od 29. dubna je znovu perfektně připravené na všechny své návštěvníky. Novou sezónu je potřeba odstartovat ve velkém stylu, s nadšením a spoustou zábavy na čerstvém vzduchu. Proto bude slavnostní otevření doprovázet bohatý program. Zábava začíná už v 10 hodin dopoledne a naplánovaná je až do 16 hodin.

Parkouroví nadšenci a fanoušci Taryho se můžou už teď těšit na workshop, autogramiádu a focení. Workshop pořádně rozproudí krev a všichni si z něj odnesou nějaký nový trik, kterým se budou moct pochlubit kamarádům. Fotka s youtuberem a mágem parkouru se bude určitě také hodit.

Na programu slavnostního otevření nechybí ani zábavné divadlo s kejklířem Slávkem, diskotéka s maskotem areálu lišákem Foxem nebo tvůrčí dílničky pro kreativní duše. Menší děti se zabaví i na karnevalu nebo při prohlídce Malé lesní zoo, která je stálou součástí Království lesa. Zvířátka jsou zde umístěna ze záchranné stanice, která se stará o zraněná a handicapovaná zvířata. U nás mají zajištěný bezpečný zvířecí důchod. A která zvířátka u nás děti uvidí?  Například veverky, sojku, nebo vzácnou kočku divokou. Ale to není vše. Dlouhou dobu mohou děti strávit ve výběhu přítulných koziček, které mohou nakrmit a klidně se s nimi i vyfotit.

Pro fotbalové nadšence postaví na slavnostním otevření Království lesa svůj stánek i mládežnická akademie SK Dynamo České Budějovice.

Moc se těšíme na všechny návštěvníky našeho lesního hřiště. Slavnostním otevřením Království lesa vycházíme vstříc potřebám našich návštěvníků a připravujeme pro ně zábavu a pohyb na čerstvém vzduchu. Na mobil si u nás děti ani nevzpomenou! A to není vše. O květnových a červnových víkendech chystáme pro naše návštěvníky pravidelné animace, kdy se děti pod dozorem zabaví a rodičové si užijí zaslouženého odpočinku a občerstvení“, vysvětluje generální ředitel lipenského areálu Matěj Kratochvíl.

Jeden den na všechnu tu zábavu nestačí

V Království lesa je k dispozici více než 40 nejrůznějších atrakcí pro děti všeho věku. Bludiště loupežníka Godoše láká svou tajemností, lanové mosty na Stezce lesních zvířat zase vyžadují odvahu a veverčí překážková dráha otestuje pružnost, obratnost a výdrž. Bosý chodníček zve k vyzkoušení a jemné masáži chodidel a obrovská trampolína je neodolatelným lákadlem pro všechny neposedy.

Království lesa je největší lesní hřiště na celé Šumavě, kdy jeden den na prozkoumání všeho, co nabízí, nestačí. A právě proto nabízíme celosezonní vstupenku za pouhých 790 Kč. Tedy, jednou zaplatíte a pak u nás můžete s dětmi skotačit kolik dní chcete až do konce října.

Ke Království lesa se dostane pohodlně i díky našemu novému produktu Lipno Pass, což je kombinovaná jízdenka na lanovku Lipno Expres a Lipno Bus, který vás doveze i na všechna zajímavá místa v Lipně nad Vltavou.

Těšíme se na všechny malé neposedy i jejich rodiče v sobotu 29. dubna. Vstupenky na slavnostní otevření kupte hned teď, online nákup vám ušetří 10 % z ceny. Ale jen do 24. dubna!