Další ročník největší české odborné konference cestovního ruchu Travelcon v režii Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR), která slibuje nabitý program a účast klíčových hráčů v turismu, se uskuteční ve dnech 18. a 19. dubna 2024.
Travelcon 2024 s hlavním tématem „Na čem nám ujíždějí sousedé“ představí nové pohledy na cestovní ruch, inspirované praktikami a úspěchy našich sousedů: Polska, Německa, Rakouska a Slovenska. “Konference Travelcon je unikátní platformou pro sdílení znalostí a propojování odborníků v oblasti cestovního ruchu. Věříme, že diskuse a zkušenosti z našich sousedních zemí nám poskytnou inspiraci k inovacím a zlepšením v našem vlastním cestovním ruchu,” uvedl ředitel JCCR Petr Soukup.

Účast na konferenci již byla přislíbena prvními klíčovými hráči v oblasti turismu. Tato část programu bude poskytovat pohled na perly českého cestovního ruchu, od zajímavých lokalit až po inovativní projekty a digitální platformy, jako jsou:

Seznam.cz: Lídr v oblasti digitálních služeb a informací pro cestovatele
Booking.com: Globální rezervační platforma s širokou nabídkou ubytování
Toulavá kamera: Inspirativní mediální projekt představující krásy České republiky

Další důležitá témata konference budou spojena s investicemi do cestovního ruchu v České republice. V rámci této diskuse bude prezentována studie potenciálu cestovního ruchu v Jihočeském kraji, která odhalí příležitosti pro rozvoj turismu v této oblasti. Navíc se konference zaměří na představení nových projektů, které se Jihočeský kraj chystá zainvestovat.

Do konce roku nabízíme poslední příležitost zakoupit vstupenky na tuto událost za nejvýhodnější cenu přes odkaz www.travelcon.cz/vstupenky,” dodává koordinátorka konference Marie Chadimová.

Pro aktuální informace a updaty o konferenci sledujte facebookovou událost https://fb.me/e/32o6qdMso.